BZX84C5V1
Numer produktu DigiKey
1655-BZX84C5V1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1655-BZX84C5V1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1655-BZX84C5V1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C5V1
Opis
DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 350 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
350 mW