BZX84C5V1
Numer produktu DigiKey
5245-BZX84C5V1-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C5V1
Opis
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C5V1 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
300 mW