SLE48S2403N01
Numer produktu DigiKey
271-SLE48S2403N01-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLE48S2403N01
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 48 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
SL POWER / Advanced Energy
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,80" x 2,01" x 1,24" (122,0mm x 51,0mm x 31,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, CSA, cULus, cURus, GS, KC, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
48 W