530002B02500G
530002B02500G
530002B02500G
Numer produktu DigiKey
HS380-ND
Producent
Numer produktu producenta
530002B02500G
Opis
HEATSINK TO-220 POWER W/PINS BK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-220 Aluminium 20,0W przy 60°C Na poziomie płytki, pionowy
Kategoria
Szerokość
1,650" (41,91mm)
Prod.
Wysokość żeberka
1,000" (25,40mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Straty mocy przy wzroście temperatury
20,0W przy 60°C
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
2,00°C/W przy 300LFM
Typ
Na poziomie płytki, pionowy
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
2,60°C/W
Obudowa chłodzona
Materiał
Metoda przytwierdzenia
Przykręcane od góry z bolcem do PC
Wykończenie materiału
Czarne anodowane
Kształt
Prostokątne, żeberka
Bazowy numer produktu
Długość
2,500" (63,50mm)