MINT1110A1508K01 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 66
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MINT1110A SERIES
MINT1110A1508K01
Numer produktu DigiKey
271-2635-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1110A1508K01
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 110W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,27" (127,0mm x 76,2mm x 32,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
6.5 A