MB120S15K01
Numer produktu DigiKey
271-2984-ND
Producent
Numer produktu producenta
MB120S15K01
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 99W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 80 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
4000 V
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
6.6 A