CINT1175A4806K01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
XP Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 100 - 240V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CINT1175A1506K01
CINT1175A4806K01
Numer produktu DigiKey
271-2802-ND
Producent
Numer produktu producenta
CINT1175A4806K01
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,30" (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A