CLC175US48
Numer produktu DigiKey
CLC175US48-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLC175US48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 55W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CLC175US48 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,25" (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
3.5 A