591SB156M250DG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
W magazynie: 0
W magazynie: 50
Nowości w DigiKey
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
591SB156M250DG
Numer produktu DigiKey
863-591SB156M250DG-ND
Producent
Numer produktu producenta
591SB156M250DG
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
100mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA