590BG27M0000DGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
27 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
590BG27M0000DGR
Numer produktu DigiKey
863-590BG27M0000DGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
590BG27M0000DGR
Opis
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
100mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA