590AB125M000DG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
125 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
590AB125M000DG
Numer produktu DigiKey
863-590AB125M000DG-ND
Producent
Numer produktu producenta
590AB125M000DG
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
125mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA