550CK24M5760DGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
24.576 MHz VCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
550CK24M5760DGR
Numer produktu DigiKey
550CK24M5760DGR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
550CK24M5760DGR
Opis
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ CMOS
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Prod.
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±295ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
98mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Napięcie - zasilania
3,3V