545BBA245M760BCGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
245.76 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 1,8V, 2,5V, 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
545BBA245M760BCGR
Numer produktu DigiKey
863-545BBA245M760BCGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
545BBA245M760BCGR
Opis
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V, 2,5V, 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
121mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
112mA