540BAA250M000ABGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
250 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
6-SMD 5x7
540BAA250M000ABGR
Numer produktu DigiKey
336-540BAA250M000ABGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
540BAA250M000ABGR
Opis
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
111mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,056" (1,43mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
100mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V