536AB150M000DGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 500
150 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
536AB150M000DGR
Numer produktu DigiKey
536AB150M000DGR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
536AB150M000DGR
Opis
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
121mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V