530NC100M000DG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
W magazynie: 25
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 34
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
530NC100M000DG
Numer produktu DigiKey
530NC100M000DG-ND
Producent
Numer produktu producenta
530NC100M000DG
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
98mA
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V