530EC125M000DGR
Numer produktu DigiKey
530EC125M000DGR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
530EC125M000DGR
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
121mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V