530CC64M0000DGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
64 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
530CC64M0000DGR
Numer produktu DigiKey
530CC64M0000DGR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
530CC64M0000DGR
Opis
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
88mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V