530BC125M000DG
Numer produktu DigiKey
336-2672-ND
Producent
Numer produktu producenta
530BC125M000DG
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
98mA
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Napięcie - zasilania
3,3V