511JBB125M000CAGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Abracon LLC
W magazynie: 154
Abracon LLC
SiTime
SiTime
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
511JBB125M000CAGR
Numer produktu DigiKey
863-511JBB125M000CAGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
511JBB125M000CAGR
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA