510PCA125M000BAG
Numer produktu DigiKey
336-5253-ND
Producent
Numer produktu producenta
510PCA125M000BAG
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
510PCA125M000BAG Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V