510FBA200M000AAG
Numer produktu DigiKey
863-510FBA200M000AAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
510FBA200M000AAG
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Opakowanie
Listwa
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V