510CBA100M000AAGR
Numer produktu DigiKey
863-510CBA100M000AAGR-ND
Producent
Numer produktu producenta
510CBA100M000AAGR
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V