510BBA74M2500BAGR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
74.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
510BBA74M2500BAGR
Numer produktu DigiKey
863-510BBA74M2500BAGR-ND
Producent
Numer produktu producenta
510BBA74M2500BAGR
Opis
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA