510BBA100M000AAGR
Numer produktu DigiKey
863-510BBA100M000AAGR-ND
Producent
Numer produktu producenta
510BBA100M000AAGR
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Opakowanie
Listwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V