510ABA148M500BAGR
Numer produktu DigiKey
336-5219-2-ND - Taśma i szpula (TR)
336-5219-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
510ABA148M500BAGR
Opis
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
148.5 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
43mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V