SIT9387AE-2B2-33N300.000000G
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GCT-ND - Taśma cięta (CT)
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT9387AE-2B2-33N300.000000G
Opis
MEMS OSC 300.0000MHZ LVDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
85mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVDS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Napięcie - zasilania
3,3V