SIT9387AE-2B1-33E300.000000G
Numer produktu DigiKey
1473-31292-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31292-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-31292-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT9387AE-2B1-33E300.000000G
Opis
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
89mA
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
67mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V