SIT9386AE-2B1-25E200.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9386AE-2B1-25E200.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9386AE-2B1-25E200.000000
Opis
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
79mA
Opakowanie
Listwa
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
58mA
Napięcie - zasilania
2,5V