SIT9386AE-1B3-33E50.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9386AE-1B3-33E50.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9386AE-1B3-33E50.000000
Opis
OSC MEMS 50MHZ SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
89mA
Opakowanie
Listwa
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
58mA
Napięcie - zasilania
3,3V