SIT9375AI-02B1-2510-125.000000E
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9375AI-02B1-2510-125.000000ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-SIT9375AI-02B1-2510-125.000000ECT-ND - Taśma cięta (CT)
1473-SIT9375AI-02B1-2510-125.000000EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
MEMS OSC XO 125MHZ LVDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
39mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)