SIT9375AE-02B1-1810-100.000000E
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9375AE-02B1-1810-100.000000ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
Opis
MEMS OSC XO 100MHZ LVDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
39mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)