Arkusz danych
25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIT9375AE-01B3-3310-25.000000E
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9375AE-01B3-3310-25.000000ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9375AE-01B3-3310-25.000000E
Opis
MEMS OSC XO 25MHZ LVPECL
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
42,5mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)