SIT9365AE-2B1-33E100.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9365AE-2B1-33E100.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9365AE-2B1-33E100.000000
Opis
MEMS OSC XO 100MHZ LVDS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
79mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-PQFD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
58mA