SIT9121AI-2C2-25E156.250000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-2C2-25E156.250000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AI-2C2-25E156.250000
Opis
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT9121AI-2C2-25E156.250000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)