SIT9121AI-2B2-33E148.500000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-2B2-33E148.500000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AI-2B2-33E148.500000
Opis
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
148.5 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT9121AI-2B2-33E148.500000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA