SIT9121AI-2B2-25E62.500000T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
62.5 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9121AI-2B2-25E62.500000T
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-2B2-25E62.500000TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AI-2B2-25E62.500000T
Opis
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA