SIT9121AI-1D2-33E212.500000T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bezpośrednie
ECS Inc.
212.5 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 2
SIT9121AI-1D2-33E212.500000T
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-1D2-33E212.500000TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AI-1D2-33E212.500000T
Opis
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
69mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA