SIT9121AI-1C3-33E156.250000Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bezpośrednie
ECS Inc.
Bezpośrednie
Taitien
Taitien
Renesas Electronics Corporation
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9121AI-1C3-33E156.250000Y
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-1C3-33E156.250000YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AI-1C3-33E156.250000Y
Opis
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIT9121AI-1C3-33E156.250000Y Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
69mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA