SIT9121AC-1D3-33E150.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9121AC-1D3-33E150.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9121AC-1D3-33E150.000000
Opis
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT9121AC-1D3-33E150.000000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
69mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)