SIT9120AI-2C3-33E161.132800
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9120AI-2C3-33E161.132800-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AI-2C3-33E161.132800
Opis
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
161.1328 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)