SIT9120AI-2BF-XXE125.000000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,25V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9120AI-2BF-XXE125.000000G
Numer produktu DigiKey
1473-24101-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AI-2BF-XXE125.000000G
Opis
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,25V - 3,63V