SIT9120AI-1D2-25E155.520000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9120AI-1D2-25E155.520000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AI-1D2-25E155.520000
Opis
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
155.52 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
69mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)