SIT9120AC-2C2-25E74.250000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9120AC-2C2-25E74.250000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AC-2C2-25E74.250000
Opis
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
74.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)