SIT9120AC-2C1-33E133.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9120AC-2C1-33E133.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AC-2C1-33E133.000000
Opis
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
133 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)