SIT9102AI-243N33E200.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-31116-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31116-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-31116-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT9102AI-243N33E200.00000X
Opis
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT9102AI-243N33E200.00000X Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
79mA
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia, podkładka odsłonięta
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)