SIT9102AI-232H33E125.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-31111-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31111-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-31111-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT9102AI-232H33E125.00000X
Opis
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
79mA
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)