SIT9025AA-23R18ED27.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9025AA-23R18ED27.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9025AA-23R18ED27.000000
Opis
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Rozproszona widmowa szerokość pasma
±0,515%, rozrzut środkowy
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (3,2x2,5)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - zasilania
1,8V
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
6mA