SIT9005AC-11-XXNA24.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9005AC-11-XXNA24.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9005AC-11-XXNA24.000000
Opis
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 2,5V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Seria
Rozproszona widmowa szerokość pasma
±0,125%, rozrzut środkowy
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
6,5mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V