SIT8924BM-71-33E-50.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8924BM-71-33E-50.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8924BM-71-33E-50.000000
Opis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Opakowanie
Listwa
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V